14 Jenkinson Grove , Armthorpe,
Doncaster DN3 2FJ England
Esenkent Mah. Nail Bey Sk.
Ones Yapı Apt. No:2 K:3 D:32
Maltepe / İstanbul
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız 2009 yılından beri ISO 9001:2008, ISO 14001, ISO TS 16949, ISO 13485, ISO 17025, ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007,CE işaretlemesi,AS/EN/JISQ 9100, BRC , Altı sigma, Tesis planlama, Yönetim danışmanlığı, Üretim danışmanlığı gibi konularda danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

En büyük kazanç müşteridir sloganı ile yola çıkan firmamız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Uzmanlığımız ve etkinliğimiz ile Türkiye’de kurumların ilk akla gelen çözüm ortağı haline gelmek, Türkiye dışındaki iş çevrelerinde de önemli bir etkiye sahip olmaktır.

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz, dürüstlüğümüz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle; müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmaktır. Kalite ve insan kaynakları alanlarında firmalara ve / veya bireylere kişisel ve mesleki katkı sağlamaya yönelik kurumsal ve bireysel eğitimler vermek.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük; Söz verdiğimiz işi tam yaparız. Yapamayacağımız iş için söz vermeyiz.

Paylaşım; Bilgimizi, deneyimlerimizi ve erişilen sonuçları paylaşırız.

Gelişme; Yarını mükemmelleştirmeye çalışırız.

Yenilikçilik; Değişimin ve rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüzün iş dünyasında müşterilerimizi başarıya götürecek en yeni ve çağdaş uygulamaları onlara sunmak.

Gizlilik; Müşterilerimizin faaliyet alanlarıyla ilgili ticari sırlarına en yüksek düzeyde hassasiyet göstermek, bu sırları kendi sırrımız gibi saklamak.

BAKIŞ AÇIMIZ

Gelişen ve öğrenen bir firma olarak, devamlı müşteri beklentilerinin bir adım önünde hareket etmek, dürüst ve kaliteli hizmet sunarak sektöründe önder ve örnek bir kuruluş olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Önce Müşteri Memnuniyeti; Titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle kendimizin gurur duyacağı, müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun ederiz.

Yaratıcı ve Yenilikçi Olmak; Tüm kadromuzla yaptığımız her işte yaratıcı, gelişmeleri sürekli yakından takip eden, araştıran, birbirimizi gelişim için hırslandıran, denemekten ve sınırlarını zorlamaktan korkmayan daha iyisi olabileceğini unutmadan çalışırız.

Danışmanca Yaklaşım; İnançlarımızı ve yaklaşımımızı gösteren en iyi gösterge davranış tarzımız ve çevremiz için oluşturduğumuz örnektir. Gerek çalışma alanımızda gerek müşterilerimizin yerinde danışmanlık mesleğinin saygınlığını arttıracak şekilde davranırız.

YÜKSEK NİTELİKLİ ÇALIŞANLAR

DOĞU BATI , verdiği tüm hizmetlerde konusuna hakim hem teorik hem pratik deneyimi olan işini gerçekten seven, yaptıkları her işten gurur ve tatmin duymak isteyen, her biri partner olmaya aday yüksek nitelikli sürekliliği olan danışman kadro ile çalışır.

Sürekli Gelişim; Verdiğimiz tüm hizmetlerde her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak yarını mükemmelleştirmeye çalışırız. Performansımızı sayılarla ölçüp gelişimimizi kanıtlar, yeni gelişim fırsatlarını yakalarız.